Hakkımızda

Erba Makina,yüzey işlem makinaları,mermer eskitme Makinaları,Arıtma Üniteleri,Döküm Makinaları

     1989 yılında kurulan firmamız geçen yıllar içerisinde,yüzey işlem makineleri ve işlem malzemeleri alanında üretim alanı ve ürün çeşidini arttırarak dünyanın sayılı firmalarından birisi,Türkiye’nin ise en büyük üretim tesisine ve en geniş ürün çeşidine sahip firması olmuştur. ISO-9001 kalite yönetim sistemine ve TSEK kalite belgesine sahip firmamız TSE-EN CE direktiflerine uygun makineler üretmektedir.

Yaklaşık 8.200 m² kapalı alanda, sürekli Ar-Ge çalışmaları yapan sağlam teknik alt yapısı ve tecrübeli çalışanları ile sayısız makine ve yüzey işlem proses geliştirmiş firmamız bunları başta ABD, Kanada, Almanya, Fransa, İngiltere, İsveç, Hollanda, Çin, Singapur, Avustralya gibi gelişmiş ülkelere ihraç etmektedir. Erba yüzey işlem makine ve ekipmanları dünyanın pek çok ülkesinde bulunan bayilerimizin sorumluluk bölgelerinde yaptıkları satışlarla 74’ün üzerinde ülkede ve sektörlerinin en büyük kuruluşlarında başarıyla çalışmaktadır. Firmamız ürün çeşitliliği ve kalitesi yanında sarf malzemesi çeşitliliği ve hizmet kalitesi ile de piyasada sağlam bir yer edinmenin gururunu yaşamaktadır.

Firmamız; tecrübe ve altyapısına güvenerek,kendi sektöründe ülke sanayisinin her alanına katkısını arttırmak,yeni istihdamlar yaratmak, kaliteli makineleri ve hizmeti ile ihracatını dahada arttırarak ülkemizin adını dünyada başarıyla temsil etmeyi amaç edinmiştir. Firmamız bu hedef ve doğrultuda Çorlu’daki arazisinde 18.000 m² kapalı alan içeren modern tesislerini 3 yıl içerisinde yapmayı planlamaktadır.